Silikon Vadisi TV

Silikon Vadisi TV

"Silikon Vadisi Teknoloji Merkezi

KURUMSAL MENÜ
BİZİ TAKİP EDİN
En İyi Gol Yarışması 1. Kupa Sahibi…

En İyi Gol Yarışması 1. Kupa Sahibi…

1 sene önce
Dinçer Karaca
0 yorum
73.338 kez görüntülendi

Silikon Vadisi’nin kült yarışmalarından biri olan En İyi Gol Yarışması heyecanında ilk kupanın sahibi belli oldu. 1. Kupa Eskişehir’e gidiyor…

Yaklaşık 1 haftalık oylamanın sonunda merakla beklenen En İyi Gol Yarışması sonucunda ve 29 Ocak akşamı saat 12:00‘de alınan sonuçlara göre Eskişehir’den Yusuf ÖZKAN‘ın gölü 766 oyla en fazla beğeniyi aldı ve sevgili arkadaşımız, 1. Kupa‘nın sahibi oldu.

İlk kupayı alan Yusuf Özkan, aynı zamanda yepyeni bir Sony PlayStation 4 oyun konsolunu da kazandı. Kendisini canı gönülden kutluyoruz.

Ancak tabi ki yarışmamız bitmedi. Sırada ikinci kupa var. Siz de bu kupaya sahip olmak istiyorsanız bu linke tıklayarak detaylara göz atabilirsiniz. Her hafta yeni golleri ve bu gollerin en güzellerini Silikon Vadisi’nde yayınlıyoruz.

Şimdi isterseniz 1. Kupa ile birlikte Sony PlayStation 4‘ün de sahibi olan sevgili Yusuf Özkan’ın gölüne hep beraber bakalım…

 

Etiketler: , , , , , , , , ,
Bu içeriğe oy verin : [star_rating themes="flat" id="107511"]
Dinçer Karaca

Yılların gazetecisi, Türkiye de teknolojinin en bilinen yüzü, Silikon Vadisi nin yapımcısı, sunucusu ve Felis Media nın Genel Müdürü.

Tüm Haberlerini Gör

NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ?

BENZER HABERLER

Silikon Vadisi Şimdi Cebinizde!

Hemen ücretsiz indirin

Google Play StoreAppStore