Silikon Vadisi TV

Silikon Vadisi TV

"Silikon Vadisi Teknoloji Merkezi

KURUMSAL MENÜ
BİZİ TAKİP EDİN
Minecraft İçinde Çalışan iPhone Telefon Yapıldı

Minecraft İçinde Çalışan iPhone Telefon Yapıldı

4 sene önce
Selcuk Gundogdu
0 yorum
48.280 kez görüntülendi

Dünya yaratma oyunu Minecraft içinde şimdi de çalışan bir iPhone modeli yapıldı, tek problem sanal telefonla arama yapamıyoruz.

Ne zaman Minecraft dünyasında üretilen inanılmaz nesneleri haber yapsak geriye dönüp bir bakıyoruz ve her seferinde ne kadar şaşırdığımızı hatırlıyoruz. Kilometrekarelerce büyüklükteki fantastik haritalardan, komple ülke modellerine kadar her şeyi modellemek mümkün bu oyunda. En son keşfimiz ise çalışan bir iPhone telefon modeli.

Shuffle” isimli kullanıcının yarattığı iPhone modeli her ne kadar telefon görüşmeleri için kullanılamıyorsa bile, kaydırmalı açma özelliğine, çalışan bir ana butona, uygulama sayfalarına, takvim, telefon, YouTube, Maps, hava durumu, mesaj, Facebook, kamera, App Store, iTunes, pusula ve benzeri bir sürü uygulamaya sahip.

Ayrıca sanal telefondaki müzik uygulaması ile müzik çalabiliyor veya boyama uygulaması ile çizim yapabiliyorsunuz. En ilginci ise çalışan Flappy Bird ve BlackJack oyunlarına da sahip olması. iPhone modeli o kadar büyük ki, butonları ancak üzerine zıplayarak aktive edebiliyorsunuz.

Bu arada sanal dünayda planlanan en müthiş projelerden biri de Londra’daki ünlü British Museum’un komple Minecraft içinde inşa edilmesi.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , ,
Bu içeriğe oy verin : [star_rating themes="flat" id="56065"]
Selcuk Gundogdu
Selcuk Gundogdu

Tüm Haberlerini Gör

NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ?

BENZER HABERLER

Silikon Vadisi Şimdi Cebinizde!

Hemen ücretsiz indirin

Google Play StoreAppStore