Silikon Vadisi TV

Silikon Vadisi TV

"Silikon Vadisi Teknoloji Merkezi

KURUMSAL MENÜ
BİZİ TAKİP EDİN
Şimdi De Sıra Linkedin de

Şimdi De Sıra Linkedin de

1 sene önce
Selcuk Gundogdu
0 yorum
4.981.117 kez görüntülendi

Linkedin de Rusya’dan kovuluyor

Rusya global şirketlere savaş açmış durumda ve geri adım atmaya niyeti de yok. Linkedin de Microsoft işletim sistemi, Facebook ve diğer sosyal ağ uygulamalarından sonra Rusya tarafından yasak yiyecek mi?

Samsung Son Üç Yılını Solladı

Rusya Sansüre Devam Ediyor!Rusya önce Microsoft işletim sisteminin kullanımını azaltmak için önce devlet kurumlarından bu yazılımı çıkarttı yerine de yerli işletim sistemini koydu. Sonrasında da sosyal ağ uygulamalarının verilerini ülkesinde tutma zorunluluğu koyarak verileri istediği zaman denetleyebilme isteğini belirtti. Bu kurala uymayanları da Rusya yasaklama yoluna gitti; bu hamle sonrasında Google ARGE ofisini kapattı, Facebook Rusya’da birinciliği yerel rakibine kaptırdı.

linkedin-ban-russiaSıra şimdi Linkedin de, Rusya Apple ve Google’dan, marketlerindeki LinkedIn uygulamasını kaldırmalarını istedi. Linkedin ile ilgili sizinle daha önce paylaştığımız haberde Rusya’nın Linkedin’den sunucusunu ülkesine taşımasını istemişti ama Linkedin bu talebe olumlu yanıt vermedi. Apple AppStore’dan Rusya bölgesi için Linkedin uygulamasını kaldıracağını bildirdi ama Google’dan henüz olumlu ya da olumsuz bir yanıt gelmedi.

@HandeArpaligil

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , ,
Bu içeriğe oy verin : [star_rating themes="flat" id="107088"]
Selcuk Gundogdu
Selcuk Gundogdu

Tüm Haberlerini Gör

NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ?

BENZER HABERLER

Silikon Vadisi Şimdi Cebinizde!

Hemen ücretsiz indirin

Google Play StoreAppStore