Silikon Vadisi TV

Silikon Vadisi TV

"Silikon Vadisi Teknoloji Merkezi

KURUMSAL MENÜ
BİZİ TAKİP EDİN
Uyanmakta Zorluk Çekenlere… ” Salla ve Uyan “

Uyanmakta Zorluk Çekenlere… ” Salla ve Uyan “

3 sene önce
Selcuk Gundogdu
0 yorum
27.358 kez görüntülendi

İster zor uyanın, ister nazikçe uyandırılmayı tercih edin, her türden insanı uyandırmak için tasarlanmış Shake & Wake Alarm Clock çalar saat uygulamasını artık Google play’de ve ücretsiz!

Ertele butonu yerine iptal butonuna basmak, işe, okula veya randevularınıza geç kalmak Shake & Wake ile artık tarihe karışıyor. Shake & Wake Alarm Clock kullanıcının uyanmasını kendine özel bir hale getirmesi ve kurmak istenilen alarmın her öğesinin kullanıcı tarafından kontrol edilebilmesini sağlıyor.

Sadece bir alarm uygulamasından daha fazlası !

Sınırsız sayıda alarm kurabileceğiniz Shake & Wake Alarm Clock uygulaması sadece sizi uyandırmakla kalmayıp, bir hatırlatıcı olarak da kullanılabilinir. Alarmlarınızı sadece günlük veya 1 haftalık değil sınırsız sayıda haftalık olarak da kurabilirsiniz.

Flaş, ekran, ses, titreşim

Kurulu olan alarmınız çalarken; flaş özelliğinde flaşın yanıp sönme hızını ayarlayabilir, isterseniz ekranın istediğiniz renk tercihleri ile yanıp sönmesini sağlayabileceğiniz gibi, müzik galerinizden en sevdiğiniz şarkıyla artan ses özelliği ile uyanabilir ve titreşim hızını kendinize özel hale getirebilirsiniz.

Salla ve uyan modu

Salla ve uyan modunda çalan alarmı susturma işlemi sallayarak gerçekleştirilir. İsterseniz erteleme butonunu tamamen ortadan kaldırarak erteleme işlemini de sallayarak yapabilirsiniz. Bu modda ertelemeler arasındaki zaman aralığını, erteleme sayısını ve alarmı susturmak için kaç saniye sallamak istediğinizi ayarlayabilirsiniz.

Barkod modu

Kullanıcı alarmını kurmadan önce Shake & Wake’e tanımlayacağı şampuan, diş macunu gibi tüketim ürünlerinin barkodunu, çalan alarmı susturmak için kullanılır. Bu modda erteleme sayısı ve ertelemeler arasındaki zamanı ayarlayabilirsiniz.

Standart alarm modu

Bu modda kullanıcılar sıradan bir alarm uygulamasında bulunan tüm özelliklere ve daha fazlasına sahip olabileceklerdir. Standart alarm modunda alarm geçerlilik süresi, erteleme sayısı ve ertelemeler arasındaki zamanı ayarlanabilinir.

Matematik modu

Bu modda çalan alarmın susturulması işlemi çoktan seçmeli basit matematik işlemlerinin çözümü ile sağlanır. Matematik modunda işlem adedi, erteleme sayısı ve erteleme aralığı ayarlanabilinir.

Mutlak uyandırma modu

Bu mod uyanması imkansıza yakın kullanıcılar için geliştirildi. Mutlak uyandırma modunda kurulu olan alarm önceden tanımlanmış en az 2 adet barkodu okutma yoluyla susturulabilinir. Bu modda okutulacak barkod adeti, ve barkod okutma zaman aralığı ayarlanabilinir. Mutlak uyandırma modu sadece Shake & Wake Alarm Clock Pro versiyonunda mevcut.

Shake & Wake Alarm Clock uygulamasını indirmek için buraya tıklamanız yeterli.

Etiketler: , , , , ,
Bu içeriğe oy verin : [star_rating themes="flat" id="60923"]
Selcuk Gundogdu
Selcuk Gundogdu

Tüm Haberlerini Gör

NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ?

BENZER HABERLER

Silikon Vadisi Şimdi Cebinizde!

Hemen ücretsiz indirin

Google Play StoreAppStore