Silikon Vadisi TV

Silikon Vadisi TV

"Silikon Vadisi Teknoloji Merkezi

KURUMSAL MENÜ
BİZİ TAKİP EDİN
500. Gününü Kutlayan Mobil Oyun

500. Gününü Kutlayan Mobil Oyun

1 sene önce
Selcuk Gundogdu
0 yorum
148.869 kez görüntülendi

Seven Knights oyuncularla buluşmasının 500. gününü kutluyor

Netmarble, Seven Knights oyununun 500. gününü kutlamak için özel bir etkinlik düzenliyor ve bu etkinlik süresince dört özel kahramanı ücretsiz dağıtacak.

Bir Sevgililer Günü Kampanyası da Turkcell'den

Netmarble Games, Seven Knights oyununun tüm dünyada oynanmaya başladığı günden bu yana 500 gün geçirmesini kutlamak amacıyla, oyunun dört özel kahramanını oyunculara hediye edeceği bir etkinlik düzenleyeceğini duyurdu.

1486556413_Seven_Knights_500Gun_Kutlama_YAZI

500’üncü gün etkinliğine özel, oyuna giriş ödüllerinde inanılmaz ödüller oyuncuları bekliyor. Yedi Şövalye’den birini seçme fırsatı sağlayan Yedi Şövalye Seçici, Karma veya Teo seçimini sağlayan Eskinin 4 Lordu Seçicisi ile Rin, Wukong, Lu Bu ve Ace’den birini seçme fırsatı sağlayan 4 Lord Seçici de bunların arasında yer alıyor. Netmarble, özellikle giriş yapan tüm oyunculara 4 Yıldız Elysia verileceği gibi, Seven Knights ardından gelecek kutlama etkinliklerini de önümüzdeki günlerde duyuracak.

Seven Knights ayrıca kudretli kahramanı Li’yi de güncelleştiriyor. Artık daha güçlü özellik ve yeteneklere sahip olacak olan öfkeli keşiş Li’nin, macera modu, Gök Kule ve Arena’da savaşan oyuncuların daha çok ilgisini çekmesi bekleniyor.

Seven Knights‘ın son güncellemesinin şerefine Netmarble, giriş yapan tüm oyunculara 6 Yıldız Li verirken, 1 Mart 2017 tarihine kadar Li’yi kudretlendiren herkese de ilave bir 6 Yıldız Kahraman Bileti hediye edecek. Bunların yanında, oyuncuların büyük baş düşmanları yenerek ödüller kazandıkları Baş Düşman Savaşı artık birleştirilmiş zorluk seviyelerine sahip ve günlük olarak oynanabilecek.

@HandeArpaligil

Etiketler: , , , , , , , ,
Bu içeriğe oy verin : [star_rating themes="flat" id="107916"]
Selcuk Gundogdu
Selcuk Gundogdu

Tüm Haberlerini Gör

NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ?

BENZER HABERLER

Silikon Vadisi Şimdi Cebinizde!

Hemen ücretsiz indirin

Google Play StoreAppStore