Facebook Videolu İçerikler İçin Yeni Uygulama Çıkarıyor

620.878 kez görüntülendi
Paylaş

Facebook içerik üreticilerini memnun etmek ve daha fazla içerik üretmelerini sağlamak için bu yıl yeni bir uygulama yayınlayacak.

Facebook’un videolu içerikler için yayınlayacağı bu uygulama sadece daha önce Mentions uygulamasına sahip olan yayıncılar tarafından kullanılabilecek. Mentions’ı sadece doğrulanmış hesaba sahip gazeteciler, ünlüler ve diğer içerik üreticileri kullanabiliyor.

Mentions gibi yeni video uygulaması da özel canlı yayın ayarlarına sahip. Creative kit sayesinde kullanıcılar videolarına özel girişler ve kapanışlar ekleyebiliyor. Ayrıca uygulama ile beraber özel çıkartmalar, çerçeveler ve daha bir çok ek özellik sunuyor. Uygulamada kullanıcıların izleyicileri ile etkileşime girebilecekleri Topluluk bölümü de yer alıyor. Kullanıcılar buradan kendilerini Facebook, Messenger ve Instagram’da takip eden hayranlarını görebiliyor.

Facebook

Video uygulaması düzenlenmekte olan VidCon etkinliğinde duyuruldu. Bu etkinlikte içerik üreticileri bir araya gelerek yeni fikirleri sunuyor ve hayranlarıyla görüşüyor. Ayrıca etkinlikte platformlar yeni özelliklerini duyuruyor. Bu etkinlikte Periscope yeni Super Hearts özelliğini duyurdu. Instagram ise canlı yayınları 24 saat boyunca Hikayeler kısmından izlenebilme özelliğini getirdi.

Google, Gmail Mesajlarını Reklam Hedeflemek İçin KullanmayacakGoogle Drive