Silikon Vadisi TV

Silikon Vadisi TV

"Silikon Vadisi Teknoloji Merkezi

KURUMSAL MENÜ
BİZİ TAKİP EDİN
Facebook Videolu İçerikler İçin Yeni Uygulama Çıkarıyor

Facebook Videolu İçerikler İçin Yeni Uygulama Çıkarıyor

1 sene önce
Ayşegül Tunçay
0 yorum
621.947 kez görüntülendi

Facebook içerik üreticilerini memnun etmek ve daha fazla içerik üretmelerini sağlamak için bu yıl yeni bir uygulama yayınlayacak.

Facebook’un videolu içerikler için yayınlayacağı bu uygulama sadece daha önce Mentions uygulamasına sahip olan yayıncılar tarafından kullanılabilecek. Mentions’ı sadece doğrulanmış hesaba sahip gazeteciler, ünlüler ve diğer içerik üreticileri kullanabiliyor.

Mentions gibi yeni video uygulaması da özel canlı yayın ayarlarına sahip. Creative kit sayesinde kullanıcılar videolarına özel girişler ve kapanışlar ekleyebiliyor. Ayrıca uygulama ile beraber özel çıkartmalar, çerçeveler ve daha bir çok ek özellik sunuyor. Uygulamada kullanıcıların izleyicileri ile etkileşime girebilecekleri Topluluk bölümü de yer alıyor. Kullanıcılar buradan kendilerini Facebook, Messenger ve Instagram’da takip eden hayranlarını görebiliyor.

Facebook

Video uygulaması düzenlenmekte olan VidCon etkinliğinde duyuruldu. Bu etkinlikte içerik üreticileri bir araya gelerek yeni fikirleri sunuyor ve hayranlarıyla görüşüyor. Ayrıca etkinlikte platformlar yeni özelliklerini duyuruyor. Bu etkinlikte Periscope yeni Super Hearts özelliğini duyurdu. Instagram ise canlı yayınları 24 saat boyunca Hikayeler kısmından izlenebilme özelliğini getirdi.

Google, Gmail Mesajlarını Reklam Hedeflemek İçin KullanmayacakGoogle Drive
Etiketler: , ,
Bu içeriğe oy verin : [star_rating themes="flat" id="110873"]
Ayşegül Tunçay
Ayşegül Tunçay

Tüm Haberlerini Gör

NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ?

BENZER HABERLER

Silikon Vadisi Şimdi Cebinizde!

Hemen ücretsiz indirin

Google Play StoreAppStore