Silikon Vadisi TV

Silikon Vadisi TV

"Silikon Vadisi Teknoloji Merkezi

KURUMSAL MENÜ
BİZİ TAKİP EDİN
iOS 11 Büyük Yeniliklerle Geliyor

iOS 11 Büyük Yeniliklerle Geliyor

1 sene önce
Ayşegül Tunçay
0 yorum
1.117.563 kez görüntülendi

Apple sonbaharda kullanıcılarına sunacağı ve büyük yenilikler içeren iOS 11 mobil işletim sisteminin tanıtımını WWDC 2017’de yaptı.

iPhone ve iPad kullanıcıları için yeni bir mobil deneyim sunacak olan iOS 11 işletim sisteminin öne çıkan özellikleri arasında güçlendirilmiş multitasking, Apple Pencil iyileştirmeleri ve dosyalar uygulamasına gelen güncellenmeler yer alıyor. iOS cihazlara arttırılmış gerçeklik özelliği getirecek olan yeni mobil işletim sistemi geliştiricilerin arttırılmış gerçeklik uygulamaları geliştirmelerine de olanak sunacak.

iOS 11

Kullanıcı Konforu Artıyor

Apple Pay ile kullanıcılar arasında ödeme yapma, araç kullanırken rahatsız etme modunu aktif etme, sesi değişen ve daha akıllı hale gelen Siri iOS 11’in getirdiği yeniliklerden bazıları. Fotoğraflar ve Kamera uygulamasına gelecek olan profesyonel özellikler de kullanıcıların pek çok ihtiyacına cevap verecek. Yeni mobil işletim sistemi iPad ve iPhonelar için ücretsiz olarak sonbaharda gelecek. iPhone 5S, iPhone 5 SE ve üzeri telefonlara gelecek olan işletim sistemi iPhone 5C için kullanılabilir olmayacak. İşletim sistemi tablet yelpazesinde ise iPad mini 3 ve sonrasında çıkan iPadlere gelecek.

iOS 11 AppStore

AppStore Yenilendi

Tamamen yenilenen ve kullanıcı deneyimi yükseltilen App Store baştan sona yeniden tasarlandı. Oyunlar ve uygulamalar için her gün güncellenecek olan özgün öyküler ve editöryal içerikler öne çıkaran App Store kullanıcıların bilgilendirilmesi ve destek alması konusunda da yeniliklere sahip. Röportajlar, incelemeler, ipuçları ve olmazsa olmaz uygulama ve oyunları ortaya çıkaracak App Store’dan bugüne kadar indirilmiş uygulama sayısı 180 milyarı geçmiş. Geliştiricilere 70 milyar doların üzerinde ödeme yapan Apple canlı yazılım pazarını güçlendirecek adımlarını oldukça sık ve emin bir şekilde atıyor.

Bukoli Hizmetlerine Son Verdiğini Açıkladı
bukoli

 

 

Etiketler: , , ,
Bu içeriğe oy verin : [star_rating themes="flat" id="110467"]
Ayşegül Tunçay
Ayşegül Tunçay

Tüm Haberlerini Gör

NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ?

BENZER HABERLER

Silikon Vadisi Şimdi Cebinizde!

Hemen ücretsiz indirin

Google Play StoreAppStore