Silikon Vadisi TV

Silikon Vadisi TV

"Silikon Vadisi Teknoloji Merkezi

KURUMSAL MENÜ
BİZİ TAKİP EDİN
iPhone 8’in Ekran Kılıfı, Apple’ın Tasarımını Ortaya Çıkarıyor

iPhone 8’in Ekran Kılıfı, Apple’ın Tasarımını Ortaya Çıkarıyor

1 sene önce
Ayşegül Tunçay
0 yorum
47.043 kez görüntülendi

Apple’ın tasarım dili genel olarak akıllı telefon marketini etkiledi ancak iPhone’un bir süredir aynı tasarımda olması çok konuşuluyor.

Apple bir süredir değişiklik için uğraşıyor ancak bu sene iPhone’un 10. yılı olduğu için şirket üzerindeki baskı büyük. Diğer taraftan internete düşen görseller yeni iPhone’un tasarımları hakkında fikir veriyor.

Apple

Bu hafta internette paylaşılan ekran koruyucular telefonun ince de olsa çerçevesi olduğu belli oluyor. Yeni telefon 4.7 inç büyüklüğünde ancak önceki modellere göre daha büyük ekrana sahip. Telefonun ön kamerası ve bazı sensörleri üst kısmında yer alıyor ancak çerçeve ekrana taşıyor.

Apple

SlashLeaks tarafından yayınlanan görsellerde telefonun ön kamerasının ve sensörlerinin olduğu kısım ekrana biraz fazla taşıyor gibi gözüküyor. Eğer şirket telefonu böyle çıkaracaksa büyük ihtimalle yazılımında değişikliğe gidecek çünkü Apple çerçevenin görüntüyü engellemesine izin verecek bir şirket değil. Bu durumu büyük bir ihtimalle iOS 11 arayüzünde göreceğiz. Şirket büyük bir ihtimalle Eylül ortasında düzenleyeceği etkinlikle yeni telefonunu duyuracak.

Mozilla Firefox’un Yeni Güncellemesi YayınlandıMozilla Firefox
Etiketler: ,
Bu içeriğe oy verin : [star_rating themes="flat" id="110710"]
Ayşegül Tunçay
Ayşegül Tunçay

Tüm Haberlerini Gör

NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ?

BENZER HABERLER

Silikon Vadisi Şimdi Cebinizde!

Hemen ücretsiz indirin

Google Play StoreAppStore