Silikon Vadisi TV

Silikon Vadisi TV

"Silikon Vadisi Teknoloji Merkezi

KURUMSAL MENÜ
BİZİ TAKİP EDİN
Kaspersky Lab Yine Zirvede

Kaspersky Lab Yine Zirvede

1 sene önce
Selcuk Gundogdu
0 yorum
6.745.745 kez görüntülendi

Kaspersky Lab yıllık TOP3 metriğine göre yine zirvede: En iyi siber korumayı Kaspersky Lab sağlıyor

Kaspersky Lab, internet güvenliği alanında bir yıl boyunca yapılan bağımsız testlerde rakiplerini geçip, TOP 3 derecelendirmesi kapsamında zirvede.

Samsung AKG Ses Teknolojisini Seçti

1488294031_TOP3

Bağımsız araştırma laboratuvarlarının testlerinde herhangi diğer bir çözüm sağlayıcıya kıyasla en yüksek oranda ilk üçte yer alıp (%90), ayrıca kendi performansını da daha önceki yıllara göre geçerek, 2015’e kıyasla %8 artırdı.

TOP 3 derecelendirmesi, güvenlik çözümü sağlayıcılarının performanslarının, IT güvenlik sektörünün bağımsız testleri tarafından yıllık bazda Kaspersky Lab tarafından düzenli olarak değerlendirilmesi sonucu ortaya çıkıyor. 2016 boyunca bağımsız testler için gönderilen tüketici ve kurumsal odaklı ürünler TOP 3 derecelendirmesinde karşılaştırılarak bilinen, bilinmeyen ve gelişmiş tehditlere karşı sağladıkları korumaya göre sıralandı.

1485241839_KasperskyLab_png

2016 yılında Kaspersky Lab, fidye yazılımları, yazılım açıklarından yararlanılması, finansal kötü amaçlı yazılımlar, APTler, kimlik hırsızlığı ve benzeri tehditlere karşı kullanıcıları korumak adına yeteneklerinin analiz edildiği 78 ayrı bireysel teste girdi. Şirketin ürünleri bu testlerin 70’inde ilk üç sırada yer aldı. Daha da önemlisi, bu testlerde elde ettiği 55 adet birincilik, en yakın rakibinden 35 fazlaydı.

@HandeArpaligil

 

Etiketler: , , , , , , , , , ,
Bu içeriğe oy verin : [star_rating themes="flat" id="108556"]
Selcuk Gundogdu
Selcuk Gundogdu

Tüm Haberlerini Gör

NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ?

BENZER HABERLER

Silikon Vadisi Şimdi Cebinizde!

Hemen ücretsiz indirin

Google Play StoreAppStore