Silikon Vadisi TV

Silikon Vadisi TV

"Silikon Vadisi Teknoloji Merkezi

KURUMSAL MENÜ
BİZİ TAKİP EDİN

Monster Notebook Silikon Vadisinde

2 sene önce
Dinçer Karaca
0 yorum
15.264.622 kez görüntülendi

Güçlü oyun bilgisayarı denilince akla ilk gelen Türk markası, Monster Notebook Silikon Vadisinde

En yüksek performanslı ürünleri, en ekonomik fiyatlarla kullanıcılarına sunmayı hedefleyen Monster Notebook, bu konuda oldukça tecrübeli ve iddialı. Sahip olduğu tecrübeyi kullanıcılara aktarmayı hedefleyen Monster Notebook Silikon Vadisinde

En Yüksek Performanslı Ürünler, En Ekonomik Fiyatlar

Ürünlerinin diğer markalara göre daha uygun fiyatlarla satışa sunuluyor olmasının bir kaç nedeni var. Bunlardan birincisi, uluslararası markaların ürünlerine, markalarına olan talebe göre ekledikleri bir marka değeri var. Bu değere mutlaka ama mutlaka %3-%10 arası bir fark kullanıcılar tarafından ödeniyor. İkincisi, uluslararası markalar ürünlerini daha yüksek kar marjları ile satıyor. Bir çok markada 300 $ ile 1000 $ arasında aynı / benzer özelliklerde ürünler için ödenen farkların olduğu görülüyor. Özel modellerde bu farklar çok daha fazla artabiliyor. Üçüncüsü ise, Monster Notebook‘un, bir Türk markası olarak, oyun notebook‘u pazarında güçlü ve etkin bir yer edinmek istemesi.

Monster Notebook Silikon Vadisinde

Monster ve Gamecell işbirliği 

Müşteri Hizmetlerinde Kalite ve % 100 Müşteri Memnuniyeti

Monster Noteboook, satın aldığınız modellerinde oynayamadığınız oyun veya çalıştıramadığınız Tasarım/Cad-Cam programı olursa, anında iade garantisi veriyor.

Monster Notebook, modellerinde ilk 15 gün için koşulsuz ürün iade garantisi de veriyor. Kullanıcılar herhangi bir Monster Notebook modelini satın aldıktan sonra 15 gün boyunca ürün üzerinde istediği uygulamaları çalıştırarak satın aldığı ürünü test edebilir ve en küçük bir memnuniyetsizliğinde (evimin duvarına rengi uymadı bile dese) ürünü hemen iade ederek parasının iadesini talep edebilir. Müşterilerinin, üründen gerçekten memnun olduklarını belirtinceye kadar ürüne ait mülkiyetin Monster Notebook‘a ait olması gerektiğini düşünen bir markanın olduğunu bilmek gerçekten güven verici.

Monster Notebook Silikon Vadisinde
Monster Notebook
modellerinde ilk 30 gün içinde çıkabilecek donanımsal sorunlarda anında yeni bir ürünle değişim garantisi veriyor. Bu süreç içinde üründe oluşabilecek tüm teknik sorunlarda ise, ürünü hemen yeni bir ürünle birebir değiştiriyor.

Monster Notebook modellerinde yine ilk 30 gün içinde çıkabilecek ölü piksel hatalarında panel değişim garantisi veriyor. Ölü piksel nedeniyle, panel değişimi garantisi uluslarası markalarda minimum 5 – 6 adetten itibaren başlarken, Monster Notebook da 1 adet ölü piksel çıksa bile panel değişimini aynı gün gerçekleştiriyor.

Monster Notebook Silikon Vadisinde

Esnek Modelleme ve Seçenek Fazlalığı

Monster Notebook modelleri, son kullanıcıların istediği özellikleri tam olarak karşılayan, önceden yapılandırılmış veya müşteri tarafından yapılandırılabilen esnek bir yapıda üretiliyor. Her bir notebook modelinin kullanıcıların beklentilerine göre özel biçimde yapılandırılabilmesi de büyük bir avantaj. Bu esnek modelleme kullanıcının beklentisinin tam olarak karşılanmasını ve buna paralel olarak memnuniyetin artmasını sağlıyor.

Her Zaman En Yeni ve İleri Teknoloji

Monster Notebook modellerinde her zaman en yeni teknoloji ürünleri kullanılıyor. En yüksek kapasiteye sahip SSD ya da 7200 RPM sabit diskler, en yüksek kapasite ve performanslı bellek seçenekleri, en yüksek performansa sahip ekran kartlı notebook modelleri, her zaman öncelikle Monster Notebook modellerinde kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Özelleştirilebilir Notebook Etiketleri

Monster Notebook modellerinin, “özelleştirilebilir notebook etiketleri” ile birlikte kullanılmasıyla, kullanıcılar tümüyle kişisel ve benzersiz dizüstü bilgisayarlara sahip olabilmekte. Dizüstü bilgisayarın ön yüzünde farklı etiket alternatifleri kullanılarak tamamen kişiselleştirilmesi sağlanmış.

Monster Notebook Silikon Vadisinde

Satış Sonrası Teknik Destek

Monster Notebook modelleri, Fokus Bilgisayar ‘ın satış sonrası desteği ile satışa sunulmaktadır. Satın alınan üründe herhangi bir sorun olduğunda ürünün anlaşmalı kargo şirketi ile herhangi bir ücret ödemeden Fokus Servis‘e gönderilmesi, teknik servie ulaşan ürün ile ilgili teknik incelemeler yapılarak, 3 iş günü içinde sorunun çözümü hedeflenmiş.

Bu olağanüstü satış sonrası destek hizmeti, bugüne kadar yerel/uluslararası markalar tarafından pazara sunulan hizmetlerle ilgili yaşanan sıkıntılara ve ürünün teknik serviste 30 iş günü civarında beklemesine neden olabilen tüm olumsuzluklara alternatif olması ve yaşanan sıkıntıları tamamen ortadan kaldırılmasını hedeflemektedir.

Monster Notebook‘un güçlü ve kaliteli ürünlerini, hızlı ve güvenilir teknik servisi ile birleştirerek kullanıcılara en üst seviyede yaşattığı oyun deneyimi ile masa üstü bilgisayara bağlı kalma devri kapanmış oluyor.

@ardameric

Etiketler: , , , , , , , ,
Bu içeriğe oy verin : [star_rating themes="flat" id="106550"]
Dinçer Karaca

Yılların gazetecisi, Türkiye de teknolojinin en bilinen yüzü, Silikon Vadisi nin yapımcısı, sunucusu ve Felis Media nın Genel Müdürü.

Tüm Haberlerini Gör

FACEBOOK YORUM

BENZER HABERLER

Silikon Vadisi Şimdi Cebinizde!

Hemen ücretsiz indirin

Google Play StoreAppStore