Silikon Vadisi TV

Silikon Vadisi TV

"Silikon Vadisi Teknoloji Merkezi

KURUMSAL MENÜ
BİZİ TAKİP EDİN

Silikon Vadisi Test Merkezinin Konuğu Olan fluxport ile Kablo Derdine Son

2 sene önce
Dinçer Karaca
0 yorum
14.121.632 kez görüntülendi

Silikon Vadisi’nin bu hafta Show Tv’de yayınlanan haftanın ürünleri bölümünde, Silikon Vadisi Test Merkezinin konuğu olan fluxport, sunduğu kablosuz şarj çözümleri ile kullanıcılarını oldukça memnun ediyor

fluxport sunduğu kurumsal ve bireysel çözümler ile kullanıcılarına kablosuz şarj konforunu yaşatıyor. Alman markasının kalitesini ürünlerine yansıtan fluxport, kablosuz şarj çözümlerini Türk kullanıcılarının da beğenisine sundu. Silikon Vadisi Test Merkezinin konuğu olan fluxport, hem kullanışlı hem de tarz olan ürünleriyle büyük ilgi görüyor

Silikon Vadisi Test Merkezinin konuğu olan fluxport

 

Almanya‘da kurumsal çözüm olarak, ünlü kahve markasının mağazalarında kablosuz şarj çözümleri kullanılan fluxport, Türkiye’de Turkcell ile anlaşmalı olarak çözümlerini popüler mekanlarda sunmaya hazırlanıyor. THY ile başlayan ve Midpoint ile devam eden çözümler ile kahvenizi yudumlarken veya yemeğinizi yerken hiçbir kabloya ihtiyaç kalmadan telefonunuzu marka, model bağımlılığı olmaksızın kablosuz olarak şarj edebileceksiniz.

iPhone 8 ile ilgili Şaşırtan Tahminler 

Kurumsal olarak otel, restaurant, cafe ve lounge gibi noktalarda konfor sunan, ziyaretçileri kablo karmaşasından kurtaran çözümler ile ilgili olarak yeniliklerine devam eden fluxport, kendisini tercih eden kurumsal şirketlerin, ziyaretçilerine yaşattığı konfordan gurur duyduklarını açıklıyor.

Silikon Vadisi Test Merkezinin konuğu olan fluxport

Kurumsal çözümleri olduğu kadar, bireysel çözümleri de olan fluxport, kullanıcılara gerçek kablosuz şarj deneyimini yaşatmakta kararlı görünüyor. Powerbank özellikli gerçek kablosuz şarj cihazı ile telefonunuzu veya fluxport unuzu herhangi bir prize bağlamadan telefonunuzu şarj edebiliyorsunuz. Hem de telefonunuz iPhone olsa dahi kablosuz şarj konforundan faydalanabiliyorsunuz.

iPhone için sunduğu Fluxy adını verdiği akıllı kılıf özelliğiyle, hem ince ve şık bir kılıf sahibi oluyor, hem de iPhone nunuzu kablosuz şarj özelliğine kavuşturmuş oluyorsunuz.

Silikon Vadisi Test Merkezinin konuğu olan fluxport

iPhone ve Android platformunda kablosuz şarj özelliği olmayan modellere, kablosuz şarj özelliği kazandıran Fluxy adını verdiği çözümler ile kullanıcılarını mutlu eden fluxport, Qi standartı WPC (Wireless Power Consortium) tarafından hayata geçirilen evrensel standarta uygun olarak üretiliyor.

Home EditionHome Double EditionSteel Edition modelleriyle bulunduğu ortama stil katan kablosuz şarj çözümlerine ek olarak, Accu 2GO ve Accu 100 modelleriyle powerbank özellikli kablosuz şarj cihazlarını her an yanınızda taşıyabileceksiniz.

Silikon Vadisi Test Merkezinin konuğu olan fluxport

Evinize stil katacak olan Clock Edition ve aracınızda kullanabileceğiniz Car Cup ile aracınızda kablosuz şarj konforunu yaşayabilirsiniz.

fluxport Clock Edition, ahşap retro dizayn içerisinde; kablosuz şarj özelliği, bluetooth hoparlör, alarm saati ve termometreyi içerir. Qi özellikli akıllı telefonunuzu şarj ederken bluetooth bağlantısı ile müzik dinleyebilir hatta hoparlör ūzerinden rahatça telefon görüşmenizi gerçekleştirebilirsiniz. fluxport Clock Edition ile kusursuz ses kalitesinin, kablosuz şarjın keyfine varabileceksiniz.

@ardameric

Etiketler: , , , , , , , , , , ,
Bu içeriğe oy verin : [star_rating themes="flat" id="106565"]
Dinçer Karaca

Yılların gazetecisi, Türkiye de teknolojinin en bilinen yüzü, Silikon Vadisi nin yapımcısı, sunucusu ve Felis Media nın Genel Müdürü.

Tüm Haberlerini Gör

FACEBOOK YORUM

BENZER HABERLER

Silikon Vadisi Şimdi Cebinizde!

Hemen ücretsiz indirin

Google Play StoreAppStore