Silikon Vadisi TV

Silikon Vadisi TV

"Silikon Vadisi Teknoloji Merkezi

KURUMSAL MENÜ
BİZİ TAKİP EDİN

Uçmak isteyenler için JetPack Geliyor!

2 sene önce
Dinçer Karaca
0 yorum
5.866.332 kez görüntülendi

Avusturalyalı firma önümüzdeki ilkbahar, seri üretim JetPack ürününü piyasaya süreceğini duyurdu. Böylece, uçmak isteyenler için JetPack almak için artık çok az bir zaman kaldığını söyleyebiliriz.

Nasa tarafından geliştirilen ve astranotların daha rahat hareket etmesi için geliştirilen, 1984 Los Angeles Olimpiyatlarında bir sporcunun stadyuma uçarak girmesi ile popülerliği had safhaya ulaşan JetPack ler çok gelişmiş bir ürün olarak adlandırılabilir. Uçmak isteyenler için JetPack elektrikli olarak geliyor.

Uçmak isteyenler için JetPack

Daha önceleri benzinli olarak üretilen JetPack, Avusturalyalı firmanın seri üretiminde elektrikli olarak seri üretime geçiyor. Peki seri üretime geçecek olan JetPack i satın almak için hangi koşulların sağlanması gerekiyor. Bunun için öncelikle JetPack gibi bir ürünü uçurmaya yatkın olduğunuzu kanıtlamanız gerekecek. Belirli bir eğitim alacak ve bunun sonunda sınava tabi olacaksınız. Sınavı başarı ile tamamlarsanız, JetPack almaya hak kazanmış olacaksınız.

Google Pixel Hacklendi 

Uçmak isteyenler için JetPack

Gelelim eğitim ve sınavı tamamladıktan sonra bu teknolojik ürünü almak için ödemeniz gereken ücrete. JetPack için ödemeniz gereken ücret ise, 250 Bin Dolara olarak belirlenmiş. Fiyatı oldukça pahalı gibi gözükse de, fantastik ve bilim kurgu filmler kuşağındaki bir ürüne sahip olabilmek için ücretin makul olduğunu söyleyebiliriz. Uzay çağının yaklaştığının habercisi bu ürünün ülkemizde kullanıldığını düşünürsek, neler yaşayabileceğimizi ise tahmin etmek hiç de zor değil.

@ardameric

Etiketler: , , ,
Bu içeriğe oy verin : [star_rating themes="flat" id="105393"]
Dinçer Karaca

Yılların gazetecisi, Türkiye de teknolojinin en bilinen yüzü, Silikon Vadisi nin yapımcısı, sunucusu ve Felis Media nın Genel Müdürü.

Tüm Haberlerini Gör

FACEBOOK YORUM

BENZER HABERLER

Silikon Vadisi Şimdi Cebinizde!

Hemen ücretsiz indirin

Google Play StoreAppStore