Silikon Vadisi TV

Silikon Vadisi TV

"Silikon Vadisi Teknoloji Merkezi

KURUMSAL MENÜ
BİZİ TAKİP EDİN
Wolfteam Oyununa Robokurtlar Geldi

Wolfteam Oyununa Robokurtlar Geldi

1 sene önce
Selcuk Gundogdu
0 yorum
51.489 kez görüntülendi

Wolfteam oyununa yeni bir ilk: Robokurtlar

1485868895_Wolfteam_RobokurtBu güncelleme getirdiği yeniliklerle mevcut oyuncuların heyecanını ikiye katlarken, gerçek bir FPS deneyimi arayan yeni oyunculara da zengin bir içerik sunuyor.

Geleceğin Liderlerini Yetiştiren Program

wolfteam-1-1

Yeni güncellemeyle Wolfteam tarihinde ilk kez, kurt versiyonu Robokurt olan karakterler ekibe katılıyor. Oyuna ayrı bir heyecan ve mücadele keyfi getirecek Ruslan Ionov ve Kyle Worker adlı bu karakterler 260 cana sahip. Karakterlerin kurt yeteneklerine gelince; Ruslan Ionov özel saldırıda Ekstra Kalkan ve yüzde 50 yer çekimi direncine sahipken, Kyle Worker’ın özel saldırıda Rakip Çekme ve yüzde 50 yer çekimi direnci özellikleri var. Her iki karakter de ulurken ekstra dayanıklılık ve +200 yaşam puanına sahip oluyor.

İki karaktere de “Kurt Parası Dükkanı” üzerinden ulaşabilecek Wolfteam oyuncuları, bu karakterleri kullanırken yüzde 30 ek Gelişim Puanı ve yüzde 30 Altın alma imkanına sahip olabilecekler.

wolfteam-ates-barut

Wolfteam’in yeni güncellemesinde oyuna “Dolunay Üssü” ve “Çıkış” haritaları ekleniyor. İşgal moduna özel olarak getirilen “Dolunay Üssü” haritasında oyuncular istedikleri kadar uzun zıplayabilir ve havada rakipleri ile soluksuz kapışmalara imza atabilirler. Kurt Akını modu için özel olarak getirilen “Çıkış” haritasında ise amaç tüm kurtları yok ederek hayatta kalmak.

Güncellemeyle birlikte BSS ve ELR300 adlı iki etkili silah geliyor. BSS, hem yivsiz tüfeğin hem de taarruz tüfeğinin avantajlarına sahip bir keskin nişancı tüfeği. Yakın mesafede yivsiz bir tüfek gibi etkili ve taarruz tüfeği gibi yüksek atış hızına sahip. Lazer nişangah, ön tutacak ve ACOG dürbün gibi taktik donanımlara sahip ELR300 ise yüksek atış hızı, düşük geri tepme ve yüksek hasar gücü ile çeşitli operasyonlarda kullanılabilir.

@HandeArpaligil

Etiketler: , , , , , , , , ,
Bu içeriğe oy verin : [star_rating themes="flat" id="107768"]
Selcuk Gundogdu
Selcuk Gundogdu

Tüm Haberlerini Gör

NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ?

BENZER HABERLER

Silikon Vadisi Şimdi Cebinizde!

Hemen ücretsiz indirin

Google Play StoreAppStore