Silikon Vadisi TV

Silikon Vadisi TV

"Silikon Vadisi Teknoloji Merkezi

KURUMSAL MENÜ
BİZİ TAKİP EDİN
Xbox Yöneticisi PlayStation 4 Pro Hakkında Açıklamalarda Bulundu

Xbox Yöneticisi PlayStation 4 Pro Hakkında Açıklamalarda Bulundu

1 sene önce
Ayşegül Tunçay
0 yorum
418.686 kez görüntülendi

Microsoft bu hafta Electronic Entertainment Expo etkinliği kapsamında düzenlediği sunumda merakla beklenen yeni konsolu Xbox One X’i duyurdu.

Microsoft’un Xbox Bölümü Yöneticisi Phil Spencer yaptığı açıklamalarda yeni duyurulan One X modelinin gerçek bir 4K konsolu olduğunu ve PlayStation 4 Pro ile arasında sadece 100$’lık bir fiyat farkı olduğunu belirtti. Spencer PlayStation 4 Pro’nun rakibinin One X değil One S olduğunu belirtti.

Spencer yeni konsollarının farklı bir seviyede olduğunu ve PlayStation 4 Pro’ya göre %40 daha hızlı grafik işlemcisi, daha fazla RAM’i ve depolama alanı olduğunu belirtti. Diğer konsolların görüntüyü 4K çözünürlüğe upscale ettiğini One X’in ise gerçek 4K sunduğunu açıkladı.

Xbox

Spencer, E3 etkinliğinde az sayıda oyun duyurduklarını itiraf etti. Gösterecek daha fazla oyunları olduğunu ancak bazı sözleşme şartları yüzünden bunun gerçekleşmediğini bu yüzden AAA oyun seviyesinde bir tek Forza Motorsport 7’yi duyurduklarını ancak Ori, Super Lucky’s Tale ve Sea of Thieves’in heyecan verici yapımlar olduğunu dile getirdi.

OnePlus 5 ile Çekilmiş Fotoğraflar YayınlandıOnePlus 5
Etiketler: , , , ,
Bu içeriğe oy verin : [star_rating themes="flat" id="110749"]
Ayşegül Tunçay
Ayşegül Tunçay

Tüm Haberlerini Gör

NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ?

BENZER HABERLER

Silikon Vadisi Şimdi Cebinizde!

Hemen ücretsiz indirin

Google Play StoreAppStore