Silikon Vadisi TV

Silikon Vadisi TV

"Silikon Vadisi Teknoloji Merkezi

KURUMSAL MENÜ
BİZİ TAKİP EDİN
Dailymotion Tasarımında Büyük Bir Değişikliğe Gidiyor

Dailymotion Tasarımında Büyük Bir Değişikliğe Gidiyor

12 ay önce
Ayşegül Tunçay
0 yorum
1.001.568 kez görüntülendi

Dailymotion bu hafta içerisinde yaptığı açıklama ile tasarımını tamamen değiştireceğini ve uygulamasını da yenileceğini duyurdu.

Dailymotion bu değişiklik ile beraber ayrıca reklam stratejisinde de bazı farklılıklara geçecek. Şirket yapacağı değişikliklerle izleyici sayısını artırmayı ve içeriğinin kalitesini yükseltmeyi hedefliyor. Bu doğrultuda Universal Music Group, CNN ve Vice ile anlaşmalar da yaptığını açıkladı.

Yeni uygulamada video içerik dört farklı temaya ayrılacak. Bu temalar haberler, spor, müzik ve eğlence olacak. Platform 18-49 yaş arası kullanıcıları kendine hedef kitle olarak belirlemiş durumda. Şirket ayrıca daha az rahatsız edici reklam politikası ile akıcı bir kullanıcı deneyimi ile güçlü marka entegrasyonu sağlayacak.

Dailymotion

İki yıl önce Vivendi’nin çoğunluk hissesini satın aldığı şirketin geçmişinde bazı problemler yaşanmadı değil. Daha önce kullanıcılar platforma korsan içerikler yükledi ve bu yüzden şirket Fransa’da büyük bir cezaya çarptırılırken Rusya’da tamamen yasaklandı. Site ayrıca geçen sene de hacklendi.

Sitenin aylık aktif kullanıcı sayısı 300 milyon civarında. En büyük Rakibi YouTube’un ise 1 milyar. Yapılan açıklamaya göre şirket bu yenilenme için 100 mühendisi görev aldı. Uygulamanın hem iOS hem Android hem de masaüstü versiyonu 25 Temmuz tarihinde tamamen yenilenecek.

Lenovo Oldukça İlginç Bir Dizüstü Konsepti Tanıttı
Lenovo
Etiketler: , , ,
Bu içeriğe oy verin : [star_rating themes="flat" id="110817"]
Ayşegül Tunçay
Ayşegül Tunçay

Tüm Haberlerini Gör

NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ?

BENZER HABERLER

Silikon Vadisi Şimdi Cebinizde!

Hemen ücretsiz indirin

Google Play StoreAppStore